Biuro Szmaragd Facebook

Cennik

Z uwagi na zróżnicowane potrzeby i wymagania naszych Klientów, wysokość opłat za nasze usługi ustalana jest indywidualnie z Klientem w drodze negocjacji.

Wpływ na cenę usługi ma m.in.:

  • liczba dokumentów do zaksięgowania w danym miesiącu,
  • rodzaj prowadzonej ewidencji księgowej
  • w przypadku obsługi kadr i płac, liczba zatrudnionych pracowników,
  • sporządzanie dodatkowych dokumentów, rejestrów, ewidencji
  • dodatkowe czynności - pomoc w redagowaniu pism wyjaśniających, wezwań do zapłaty, rozliczanie rozrachunków, itp...

Ważne: W cenie naszych usług zawarte jest także podstawowe doradztwo prawne oraz finansowe, jak i pośrednictwo pomiędzy przedsiębiorcą a urzędami! 

 

Oferujemy dla Ciebie następujące pakiety zniżkowe: 

 

Myślisz o założeniu własnej firmy? A może właśnie stawiasz pierwsze kroki w biznesie?

Wiemy jak trudne bywają początki. Gąszcz formalności związany z otwarciem własnej firmy, próby pozyskania pierwszych klientów i zaistnienia na rynku w połączeniu z ograniczeniami budżetowymi to problem większości młodych przedsiębiorców.

Aby ułatwić Ci pierwsze kroki w świecie biznesu, specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy ten pakiet.

Jeśli planujesz założenie własnej firmy możesz liczyć na naszą pomoc przy rejestracji działalności gospodarczej. Wypełnimy za Ciebie odpowiednie deklaracje zgłoszeniowe i złożymy je w Urzędzie Miasta, Urzędzie Statystycznym, Urzędzie Skarbowym i Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych – to wszystko GRATIS! Ponadto udzielimy Ci  50% rabatu na nasze usługi przez pierwszy miesiąc (liczone od ceny za kolejne miesiące ustalonej w umowie).”

Jeśli Twoja firma nie może się rozwijać, ponieważ biuro rachunkowe nie rozumie Twoich potrzeb lub po prostu oczekujesz czegoś więcej niż tylko sporządzenia Twoich rozliczeń podatkowych, skontaktuj się z nami. Przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę dla firm, które zdecydowały się na zmianę biura rachunkowego. Doradzimy Tobie jak przeprowadzić ten proces bez negatywnego wpływu na Twój biznes. Jeśli twoja firma już funkcjonuje, ale chcesz zmienić biuro rachunkowe, to wybierając nas w pierwszym miesiącu współpracy zapłacisz o 30% mniej niż w poprzednim biurze. Ponadto wyprowadzimy zaległości i poprawimy błędy.

Jesteś zadowolony z naszych usług? A może jeszcze z nich nie korzystałeś, jednak uważasz, że są godne rekomendacji? Polecaj zatem ofertę naszego biura rachunkowego wśród znajomych i zyskuj na tym! Każdemu z naszych Klientów, który skutecznie poleci nas znajomym w najbliższym miesiącu wartość faktury obniżymy o 15%

 

Powierzając nam prowadzenie swojej księgowości zaoszczędzą Państwo:

  • Czas stracony w kolejkach oraz przy samodzielnym prowadzeniu rozliczeń
  • Stres związany z kontrolami Urzędu Skarbowego
  • Pieniądze związane z zakupem oprogramowania księgowego


Nasze Biuro to rzetelność, sprawność i skuteczność, a przede wszystkim miła obsługa, profesjonalna księgowość dla każdego i na każdą kieszeń! Zapraszamy do współpracy.