Biuro Szmaragd Facebook

O nas

Jesteśmy licencjonowanym biurem rachunkowym oraz posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie z tytułu prowadzonej działalności gospodarczej OC - co daje właścicielom firm, z którymi podpisujemy umowy, bezpieczeństwo i pewność, że nasze usługi świadczone sa z należytą dokładnością. 

Zapewniamy profesjonalne usługi księgowe i podatkowe dla małych i średnich przedsiębiorstw i nowych firm - praktycznie z każdej branży na rynku. Nasza działalność oparta jest na doświadczeniu, wiedzy i pełnym zaangażowaniu – przy realizacji powierzonych nam zadań. Mając na uwadze jakość świadczonych przez nasze biuro usług i Państwa bezpieczeństwo podatkowe, stale podnosimy kwalifikacje zawodowe, uczestnicząc w ogólnie dostępnych szkoleniach z zakresu księgowości, finansów, prawa podatkowego i ZUS.

Właścicielka biura, Joanna Kaleta, posiada wieloletnie doświadczenie zarówno w prowadzeniu księgowości w formie uproszczonej czyli Księgi Przychodów i Rozchodów oraz ewidencji ryczałtowej jak również pełnej księgowości. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując kilka lat w  biurach rachunkowych na terenie Skarżyska-Kamiennej oraz w działach księgowości  prywatnych firm.

Gwarantujemy w pełni profesjonalne i doświadczone biuro rachunkowe - gdzie jakość usług to nasz priorytet.